KURUMSAL

Firmamız 2005 yılında Kurucumuz Erdem KAMÇİ tarafından Trabzon’da Karadeniz matbaa malzemeleri paz tic. ltd. şti. unvanı ile küçük bir yerde matbaacılık işine başlayarak kartpostalcılık alanında faaliyet de bulunmak üzere ticari hayata başlamıştır. Yoğun bir tempoda üretim ve ürün yelpazesini genişletme çalışmalarını sürdüren firmamız; kartpostalın yanı sıra, tebrik poster, zarf, resimli-renkli zarf, mektupluk, resim dosyası, bloknot, ajanda, takvim, imsakiye, takvim tenekesi, kurumsal kimlik, hatıra defteri, elişi kâğıdı, okul etiketi, ambalaj kâğıdı, klasör, koli, kutu, müzikli kart, çıkartma, davetiye modelleri gibi ürünlerin imalatına başlamış, müşterilerinin beğenisine sunmuştur.


2022 yılında davetiye alanında da faaliyette bulunmaya karar vererek Ezel Davetiyeyi kurarak davtiyenin dağıtım ve pazarlamasını bu firma üzerinden davetiye müşterilerinin hizmetine sunmuştur.


Kuruluşundan bu yana sürekli genişlemeyi ve kaliteli ürün çıkartmayı hedefleyen firmamız 500 metrekare bir alanda kurulu olan üretim tesisini imalat depolama ve paketleme hizmetlerini yürütmektedir. Parolamız kaliteyi ucuza satmaktır.


EZEL DAVETİYE markası ile sunmuş olduğumuz hizmette, imalattan siz değerli tüketicilere köprü sağlayarak, parolamızı kaliteyi ucuza satmak diyoruz…

İLETİŞİM

Cumhuriyet Mahallesi Sarrafoğlu Sokak No: 9 Ortahisar / TRABZON

bilgi@ezeldavetiye.com

+90 462 323 37 47

+90 (533) 433 47 42